Saç kaynak yönteminin en önemli metotlarından biride Mikro Nano Kaynak olarak gösteriliyor. Bu kaynağın diğerlerinden birçok farkı vardır. Dünyanın hemen hemen her yerinde sıklıkla tercih gören bu yöntemin ülkemizde de keşfedilmesi çok zaman almadı. Görünmez saç kaynak olarak da bilinen Nano Kaynak, saç kaynak yaptırmak isteyen ama işlem esnasında kullanılan yapıştırıcı malzemelerin sertliğinden şikayet edenler için biçilmiş kaftandır.

nano kaynak

nano kaynak

Nano kaynak sayesinde bu korktuğunuz şey başınıza gelmeyecektir. Çünkü hiçbir şekilde hissetmeyecek, bir şey anlamayacaksınız. Siz sadece istediğiniz saçı hissedeceksiniz. Nano kaynak genellikle Kapsül kaynak ile karıştırılır. Çünkü ikisi de görünmez saç kaynak işlemidir. Ama kapsül kaynakta doğal bal mumu kullanılır. Fakat Nano da bu kullanılmadığı için daha yumuşak bir malzeme ile işlem halledilir.

nano kaynak çeşitleri

nano kaynak çeşitleri

İşçilik Önemlidir

Nano kaynağın başarılı bir şekilde son bulması için önemli olan şey işçiliktir. Her yere saçınızı emanet etmemelisiniz. En profesyonel ve kaliteli saç kaynak merkezini bularak Nano kaynağı orada yaptırın. Aksi takdirde amatörlükten dolayı başınız yanabilir.