Saç kaynak teknikleri içerisinde özel teknikle yapılan mikro kapsül kaynak, saçta kalma süresi uzun olduğu için bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

mikro kapsül saç

mikro kapsül saç

Profesyonel çalışmalar neticesinde hazırlanan yöntemle hacimli ve doğal saçlara kavuşacaksınız. Uzman olmayan kişilere kesinlikle yaptırmayın, saç derinize zarar verebilirler.

Mikro Kapsül Kaynak ile Doğal Ve Hacimli Saçlar

Saçlarınız diplerden uzayabilir. Uzadı diye endişeye gerek yok. Saçlarınızın alt kısımlarını özel solüsyonlu kaynak yapıldığı için kesinlikle kaynak görünmez. Doğal bir görünüm elde etmenin başarılı tekniğidir. Saç diplerinizle aynı renk tonunu kapsüller sayesinde yakalarsınız.

mikro kapsül saç kaynak

mikro kapsül saç kaynak

Saç kaynak yöntemlerinin güvenli olması için özel makine ve solüsyon kullanılır. Çıkarma işleminde de aynı şekilde özel solüsyon yardımıyla saç derisine zarar vermeden çıkartılır. Kaynak yönteminin güzel tarafı saçınıza istediğiniz şekli verebilmeniz. Dökülme sorunu yaşamazsınız.

mikro kapsül saç kaynak modeli

mikro kapsül saç kaynak modeli

Denize, havuza rahatlıkla girebilir ve istediğiniz saç modelini uygulatabilirsiniz. Uzun bir süre saçlarınızda güzel bir esinti hissedeceksiniz. Canlı ve gür görünecek, kimse anlamayacak. Kendi saçınız gibi rahat kullanıma yönelik tasarlandı.