Günümüzün en popüler saç bakım yöntemi saç kaynak yöntemidir. Bayanlara hitap eden bu yöntem ilk olarak Amerika’da ortaya çıkmış ve daha sonrasında tüm dünyaya popülaritesini yayarak ülkemize de gelmiştir. Son birkaç yıldır Türkiye’de de büyük bir ilgi ile uygulanıyor. Her açıdan bayanlara yarar sağlayan bu yöntem, henüz yöntemi tanımayan bayanları ürkütüyor.

mikro kaynak

mikro kaynak

Kadınların ürkmelerinin sebebi de saç kaynak yönteminin belirgin bir şey olduğunu zannetmeleridir. Saç kaynak yöntemi tabii ki de iyi bir yöntemdir. Ve tüm bayanların sevebileceği bir yöntemdir. Farklı farklı çeşitleri vardır ve her biri de farklı bir amaç güder. Bu yöntemlerden biride mikro saç kaynak yöntemidir.

mikro kaynak modelleri

mikro kaynak modelleri

Kaynak Belli Olmaz

Mikro kaynak, diğerlerine nazaran daha başarılı bir saç kaynak yöntemidir. Bu yöntemin en önemli ayrıntısı yapılan kaynağın saçınızda hiçbir şekilde görülmeyecek olmasıdır. Bunun yanı sıra saçlarınızın güzel bir görünüme sahip olmasını da sağlayacak olan bu yöntem, ayrıca sizleri kısa saçlardan da kurtaracak, yeniden uzun ve dolgun saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır.