Saç kaynak uygulamaları günümüzde oldukça popüler oldu. Bu popülerliğin altında yatan nedenler arasında elbette saç kaynak uygulamalarının farklı teknikler ile sunulması ve her bütçeye uygun çözümlerinde var olması yatıyor.

Saç kaynak teknikleri arasında yer alan birçok uygulama farklı yöntemler ile uygulansa da temel de daha hacimli, daha uzun saçlara kısa bir süre içinde sahip olmanızı sağlaması vardır. Saç kaynak uygulamalarında yapılan teknikler sıkıştırma ya da yapıştırma şeklinde yapılabiliyor aynı zamanda kapsül uygulamasında eritme işlem tekniği de uygulanıyor.

Saç Kaynak Çeşitleri

Saç kaynak çeşitleri farklı yöntemler ile uygulanarak çeşitlere ayrılıyor. Saç kaynak çeşitleri arasında halka, keratin, mikro jel, mikro kapsül ve tres gibi birçok farklı uygulamalar yer alıyor. Tres saç kaynak uygulaması dışında tüm kaynak uygulama çeşitlerini aylarca kullanmanız mümkün. Söküm işlemi sonrasında ise aynı saç kaynak uygulamasını ya da farklı bir saç kaynak çeşidini aynı gün yaptırabilirsiniz. Saç kaynak fiyatları ise yöntem ve saç tutam adetlerine göre değişim gösterir.