Saç kaynak sisteminin her isteğe hitap eden metodu vardır. Saç kaynak başlığı altında birçok yöntem bulunuyor ve bu yöntemlerin her birinin de tek bir amacı var. O amaçta müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet verebilmektir. Saç kaynak uygulamasının en büyük yararı bayanların saçlarını diledikleri uzunluğa getirebilmeleridir. Fakat bazı bayanların işlem esnasında kimyasallara maruz kalma korkusu vardır. Bu korkuyu tamamen ortadan kaldırmak için saç kaynak sisteminin örgü kaynak işlemi işinizi görecektir.

saç kaynak uygulaması

saç kaynak uygulaması

Tamamen Doğal Bir Yöntem

Örgü kaynak ile kimyasallardan uzak durabilirsiniz. Örgü kaynak uygulaması için saçınızın belirli bir kısmının örülmesi gerekiyor. Daha sonrasında da örülmüş olan kısma ham saç dikilecektir. Bu işlem ile birlikte de örgü kaynak uygulaması tamamlanır.

kaynak kullanımı

kaynak kullanımı

İşte örgü kaynak bu kadar basit ve doğal bir yöntem ile yapılır. Hem daha pratik hem de daha doğaldır. Diğer yöntemlere nazaran daha aşağılarda kalan ve herkes tarafından tanınmayan bu yöntem diğerleri arasında en doğal saç kaynak yöntemi olarak biliniyor.