Profesyonel şekilde uygulanan mikro kaynak yöntemleri ile saçlarınız gür ve bakımlı görünecek. En kolay mikro kaynak yöntemi ile saçlarınız canlı ve doğal hale kısa sürede kavuşur. Şeffaf kapsüller ile özel makinesi eşliğinde saçlara uygulanır. Saç dipleri zarar görmez ve saçlarınız kısa sürede istediğiniz boya gelir. Ucuz mikro saç kaynak yöntemi günümüzde başarılı şekilde uygulanır.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Kısa Saçlara Uygulanan Mikro saç Kaynak Yöntemi

Saç kaynak yönteminde ufak tutamlar haline eklenen saçlar, özel makine eşliğinde titiz bir çalışma ile saçlara yapılır. 6 ay süresi ile rahatlıkla saçlarınızda kaynaklarınızı tutabilir ve istediğini şekli verebilirsiniz. Denize girebilir ya da saçlarınızı boyayabilirsiniz.

mikro saç kaynak modeli

mikro saç kaynak modeli

Doğal saç gibi durur ve kesinlikle ayırt edilmez. Saç renginiz ile aynı saçlara kısa sürede kavuşursunuz. Mikro kaynak yönteminin en güzel özelliği ise en kısa saçlara dahi başarılı şekilde uygulanması. Saçlarınızı toplasanız dahi alt kısımlardan kesinlikle görünmez. Saçlara uygulandığı zaman kesinlikle acı ya da ağrı yaşanmaz. Modern tekniklerle uygulanır ve saçlara çok güzel bir görünüm verir. Mikro kaynak ile doğal saç mucizesi sizleri bekliyor.