Saçlarını önemseyen ve her zaman için saçlarına önem verdiği kadar görünüm açısından da önemin büyük olduğunu savunan bayanlar, günümüzde kaynak ya da benzeri saçlarla ilgili işlemler yaptırmadan önce birbirinden farklı adreslere başvuru yaparlar. Bu başvurular çerçevesinde en uygun standartlar içerisinde doğru adres seçilir.

keratin kaynak

keratin kaynak

Birçok kuaför salonunda, çeşitli tekniklerde saç kaynak seçenekleri mevcuttur. Bayanların tercihlerine göre, birbirinden farklı şekilde, saçlar için özel tekniklerde bulunan kaynak seçeneklerinden biri seçilerek uygulatılabilinir. Bu uygulatma sonucunda en iyi şekilde saçların eskiye nazaran biraz daha uzun olması sağlanabilir.

saç kaynak çeşitleri

saç kaynak çeşitleri

Saçlarınız İçin En Uygun Kaynak: Keratin Kaynak

Çok farklı seçeneklerde bulunan tekniklerden biri de keratin kaynak modelidir. İnsanın biyolojik olarak vücudunda saç ve tırnaklarda oluşan, proteinle aminoasit birleşiminden ortaya çıkan bir madde kullanılır. Bu madde keratin maddesi olurken, hiçbir şekilde vücudun yabancılık yaşamadığı bir madde olarak karşımıza gelir.

kaynak saç

kaynak saç

En iyi kuaförlerde hizmet alabileceğiniz kadar, günümüzde de bu kuaförün seçimi önem taşır. Çünkü yanlış yapılacak bir kaynakta, saçlarınızın görüntüsünde bozulmalar meydana gelebilir. Doğru saç modellerinde bu çeşitlilikte bir kaynağın yapılması da önemlidir. Buna göre de sizlerde Atrium Paris Kuaför ile farklılık yaratabilir ve doğru bir hizmeti siz de kaliteli kuaför salonundan alabilirsiniz.