Kaynak saç yaptırmaya karar vermek ilk aşama olup ardından da kaynak saç fiyatlarının neler olduğu soru akla gelir. Kaynak saç fiyatları yaptırmayı düşündüğünüz kaynak saç uygulama şekline göre farklılık gösterir. Öncelikli olarak kaynak saç uygulamasında uzman olan kişilerce ve onların önerileri doğrultusunda yaptırmanız önerilir.

Saç Kaynak

Saç Kaynak

İşin uzmanı olmayan kişilerce yaptırılan kaynak saç uygulamaları sonucunda hüsrana uğrayabilir ve paranızı boşa harcamış olursunuz. Kaynak saç uygulamasında uzman olan kişiler bu uygulama sonucunda silere garanti de verirler.

Kaynak Saç Fiyatları

Bakımlı Sarı Saç

Bakımlı Sarı Saç

Fiyatlar Saç adedine, doğal saç uygulama oranına, uygulanacak kaynak saç çeşidine göre faklılık gösterir. Genel itibari ile 100 tel saç ile hesaplamalar yapılır. Boncuk( halka) saç kaynak ve keratin saç kaynak uygulamaları fiyatları aşağı yukarı aynı oranda olmak ile birlikte 100 tel saç için üç yüz lira ile dört yüz lira arası bir tutar ödersiniz.

Dolgun Saçlara Kaynak

Dolgun Saçlara Kaynak

Mikro saç kaynak ve doğal saç kaynak fiyatları ise diğer kaynak saç fiyatlarına göre farklı olup daha yüksektir. Bunlar kendi içinde bölümlere ayrılarak ortalama yedi yüz liradan başlayan fiyatlar ile karşılaşmanız mümkün.