Son yıllarda kuaförlerde bayanların en yoğun şekilde ilgi gösterdikleri saç uygulamalarının başında kaynak saç geliyor.

mikro jel kaynak

Genel olarak kısa saçlı bayanların tercih ettikleri kaynak saç uygulamaları biraz daha uzun saçlara sahip olmak isteyenlerin bayanlarında yoğun olarak tercih ettiği bir saç kaynak uygulaması olarak öne çıkıyor. Günümüzün modern teknolojisi ile birlikte saç kaynak uygulamaları çok daha başarılı ve kaliteli bir şekilde uygulanıyor.

Neden Mikro Jel Kaynak?

Son dönemlerin ileri nesil teknolojileri ile uygulanan saç kaynak uygulamaları bayanların saçlarında daha kusursuz ve daha dayanıklı bir uzun saç görünümün oluşturulabilmesine olanak sağlıyor.

mikro jel kaynak modeli

Özellikle de saç kaynak türleri arasında bayanlar yoğun olarak mikro jel kaynak türüne ilgi gösteriyor. Cold Fusion olarak da adlandırılan bu saç kaynak türünde Japon yapıştırıcısına benzer bir yapıştırıcının kullanımı ile uygulanıyor.

Mikro Jel Kaynak’ın Farkı Nedir?

İtalya’da en çok tercih edile saç kaynak işlemi olan bu soğuk kaynak yöntemi saça düz bir şekilde saçın yapıştırılması ile uygulanıyor.

mikro jel kaynak farkı

Son derece hassas bir saç işlemi olması nedeni ile bayanların profesyonel ellere saçlarını emanet etmeye dikkat etmeleri gerekiyor.