Saç kaynak işlemi saçları uzatmak ve dolgunlaştırmak için kullanılır. Saç uzatmak için birçok saç kaynak yönteminin bulunmasının yanı sıra saçları gürleştirmek için en iyi çözümlerden biri de mikro saç kaynak uygulamasıdır. Mikro saç kaynak ile saçların yanlış kesim, aşırı dökülme gibi farklı sebeplerden dolayı seyrelen saçları doldurarak hacim kazandırma işlemi yapılır.

saç kaynak

saç kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro saç kaynak tekniği saçlar ince tutam şeklinde alınarak titizlik ile yapılan bir işlemdir. Bilgi ve beceri gerektiren özellikle Avrupa ve Amerika’da ünlülerin en çok tercih ettiği mikro saç kaynak ile doğal görünümlü ve hacimli saçlara kavuşabilirsiniz.

Nano teknolojinin kullanılması ile çok kısa saçlara dahi uygulanabilen bu yöntem son teknolojik aletler ve kaliteli ürünlerin uzman kişiler tarafından saçınıza uygulanması ile yapılır.

saç kaynak modelleri

saç kaynak modelleri

Alanında uzman kişilerin bulunduğu bir yerde saçınıza yaptırdığınız mikro kapsül ile saçlarınızı gürleştirebilir, parlak ve güzel bir görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Mikro saç kaynakta saçlarınızı gönül rahatlığı ile istediğiniz gibi kullanabilme imkânınız bulunuyor. Saça batma ve ağırlık hissi vermeyen bu saç kaynak ile saç gürleştirme işlemi sizin için en iyi tercihlerden biridir.