İnsan vücudu içerisinde tırnakları ve saç diplerinin içerisinde yer alan, besleyici ve büyütücü bir etkiye sahip olan keratin oldukça etkili bir madde. Bilindiği gibi kadınların en çok arzu ettikleri şeylerden birisi ise uzun saçlar. Kolay şekil alabilen, hacimli ve uzun saçlar her kadının hayali. Ancak kısa saçlı kadınlar için bu hayal biraz uzak gözükse dahi keratin kaynak ile aynanın karşısında beklediğiniz kadını bulabilirsiniz.

Keratin kaynak modelleri

Keratin kaynak modelleri

Daha Sağlıklı Saçlar

Hayalini kurduğunuz uzun ve sağlıklı saçlar geliştirilen keratin formülü sayesinde artık çok daha kolay. Bu noktada dikkat isteyen en önemli ayrıntı ise bu uygulamanın profesyonellerce yapılması. Tecrübesine güvenen ve alanında profesyonel olan salonlardan dilediğiniz saç kaynak şeklini satın alabilirsiniz.

Kaynak saç modelleri

Kaynak saç modelleri

Oldukça sağlıklı bir kaynak yöntemi olan keratin kaynak için saçın belli bir uzunluk seviyesine sahip olması şart. Bunun yanı sıra saçın belli bir hacmi ve kalınlığı olması da gerekli. Ancak bu sayede geliştirilen bu yöntem kolay bir biçimde uygulanabilir. Daha güzel ve sağlıklı saçlara sahip olmak için acele edin.

Keratin saç kaynakları

Keratin saç kaynakları