Günümüzde geliştirilen yeni teknikler sayesinde artık her türlü saça saç kaynak işlemi yapılabiliyor. Saçın kısa olması, ince telli olması ya da seyrek olması bu işlemin yapılmasına engel değil. Dileyen herkes bu işlemin yapıldığı bir kuaföre kısa saçlarla girip uzun saçlarla çıkabilir. Ancak kaynak yapılan saçları ne kadar kullanabileceği de önemlidir.

saç kaynak

saç kaynak

Kaliteli Malzeme ve Kaliteli İşçilik Şart!

Saçlarına kaynak yaptırmak isteyenler genellikle kullanılan malzemelerin kalitesini sorgular. Ancak kaliteli malzeme başarılı bir kaynak işlemi için tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda işçiliğin de en az malzemeler kadar kaliteli olması gerekir. İşçilikte kalite ise profesyonellik ve deneyim ile elde edilir.

kaynak saç

kaynak saç

Tecrübeli kuaförlerde yapılan saç kaynak işlemlerinin maksimum süre boyunca kullanılabildiği ve sorunsuz bir şekilde yıkanabildiği, şekil verilebildiği bilinir. Ancak deneyim sahibi olmayan kuaförler hem müşterilerini doğru saç kaynak yöntemine sevk edemez hem de başarılı bir çalışma ortaya koyamaz.

kaynak saç fiyatları

kaynak saç fiyatları

Örneğin saç kaynak işlemlerinde ilk akla gelen Atrium Paris Kuaför olur. Çünkü uzun yıllardır en zor kaynak metotlarında dahi başarı elde edebiliyorlar.