Kadınların uzun saç tutkusu için her geçen gün farklı uygulamalar üretiliyor. son zamanlarda ise yeni uygulamalara gerek bırakmayan yöntemlerden birisi olan saç kaynak sayesinde arzu edilen doğal görünümlü ve uzun saçlara sahip olabilmek artık çok daha kolay biçimde gerçekleşiyor. Ancak bu uygulama ortaya konulurken dikkat isteyen oldukça ince ancak önemli noktalar var.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Saç tipine özel olarak uygulanan kaynak yöntemleri birbirinden farklı özelliklere sahip. Bu özelliklerin içerisinden ise sizin saçınız için uygulan olan yöntemi belirlemek tamamen profesyonellere kalıyor. Keratin kaynak, boncuk kaynak, mikro kaynak gibi farklı uygulamalar uygulanacak olan saç için farklılık gösterebiliyor.

kaynak saç

kaynak saç

Saçlarınız İçin En İyisi

Profesyonel bir müdahale yardımı sayesinde saçlarınız için en iyi olanın belirlenmesi oldukça kolay. Kısa saçlardan kurtulmak ve doğal görünümlü kaynak sayesinde dilediğiniz uzun saçları kullanabilmek için acele edin.

halka kaynak

halka kaynak

Tercih edilecek yöntem sonrasında ortaya çıkarılacak olan farklı ve özel saçlar dilediğiniz renk ve şekillere kolaylıkla girecek. Aynı zamanda yöntemin saçlara uygun olması ortaya uzun vadeli kullanılabilen saçları çıkardığı gibi doğal görünümü de beraberinde sunacak.