Teknolojinin gelişmesi ile birlikte saç dipleri ile uyumlu mikro saç kaynak yöntemleri de kullanılmaya başladı. Mikro saç kaynak nedir ve kimler uygular. Mikro saç kaynak yöntemi özellikle en kısa saçlara dahi başarılı şekilde uygulanır ve etki süresi 8 aydır.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Silikon yöntemi kullanıldığı için saçlara zarar verir endişesi duymayın. Özel makinesi ile saç dipleri zarar görmeden kısa sürede saçlarınıza kaynak işlemi uygulanır.

Mikro Saç Kaynak Uygulamaları

Saç kaynağına özel ve titiz bir çalışma yapılır. Saçlar tutamlara ayrılır. Eklenen saç tutamları özel keratin sistemi ile saçlara uygun halde eklenir. Saçlarınız çok seyrekse kısa sürede saçlarınızın canlandığını fark edersiniz. Doğal bir görünüme kavuşmanız çok kolay. Şeffaf kapsüllerle saçlarınız hem sağlıklı hem daha kaliteli hale gelir.

mikro saç kaynak modeli

mikro saç kaynak modeli

Kafa derinizde sizi rahatsız eden herhangi bir işlemi fark etmezsiniz. Kendi saçlarınız gibi sağlıklı şekilde kullanmanız mümkün. İstediğiniz şekilde saçlarınıza istediğiniz şekli kuaförde verdirebilirsiniz. Tüm saç tiplerine uygulanır. Saçlarınıza kaynak yaptırdığınız zaman düzenli olarak fırçalayabilir ya da istediğiniz an saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Saç bakımınız ise daha kolay olur.