Her kadının hayali olan uzun saçlar geliştirilen yeni uygulamalar sayesinde hayata geçiriliyor. Kaynak saç uygulaması sayesinde kısa saçların ucuna eklenen yeni saçlar sayesinde istediğiniz şekillerde ve uzunlukta yeni saçarla sahip olabiliyorsunuz. Ancak bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için dikkat ve ayrıntı isteyen temel birtakım noktalar mevcut.

saça özel kaynak

saça özel kaynak

Yapılacak olan uygulama mutlaka saça özel kaynak prensibi içerisinde olmalı. Kaynak yapılacak olan saçın temel karakteri öncelikli olarak belirlenmek zorunda. Bu sayede hangi yöntemin uygulanacağı da böylelikle ortaya çıkacaktır. Keratin kaynak, boncuk kaynak, mikro kaynak gibi farklı uygulamalar genellikle saç karakterlerine göre değişiklik gösterebiliyor.

saça özel kaynak

saça özel kaynak

Artık Hayal Değil

Her ne kadar birçok kadın tarafından uzun saçlara sahip olmak hayal gibi görünse de geliştirilen kaynak saç uygulamaları sayesinde hayaller gerçek oluyor. İstediğiniz renk ve tonda, farklı şekillerde uzun saçlara sahip olmak için mutlaka profesyonelleri tercih edin.

saça özel kaynak

saça özel kaynak

Bu sayede beklentilerinizi en iyi biçimde karşılayabilirsiniz. Yeni uzun saçlarınıza dilediğiniz gibi fön çektirebilir, maşa yapabilir ve farklı uygulamalar ile en özel biçimlere sokabilirsiniz. Kaliteli saçlar için kaynak yöntemini mutlaka denemelisiniz.