Yıllar geçtikçe, bayanların da ilgileri göre değişkenlik gösteriyor. Buna modanın etkisini örnek gösterebilirsiniz ki, bu örnek son derece yerinde olur. Moda, başlı başına bir hayat tarzıdır.

topuz

topuz

Bayanların çoğu, modayla hayatlarına yön verirler ve o istikamette yollarına devam ederler. Bu tartışılmaz bir gerçektir. Buradan hareketle, yeni saç bakım önerilerinden konuşalım istiyorum. Ortaya çıkan yeni saç şekillerinden bahsedelim.

salaş topuz

salaş topuz

Sade Bir Makyajla Çok Hoş Görünümler

Topuz modelleri, en çok tercih edilen saç şekillerindendir. Tabi ki zaman içerisinde bu da evrim geçirdi ve bugün farklı bir teknikle bizlerin karşısına çıktı. Salaş topuz adı verilen yeni model, bayanların ilgisini çekmeye başladı bile. Her saç modeline uygun olan bu topuz modelini, sade bir makyajla desteklerseniz, ortaya çok hoş görünümler çıkabilir.

topuz modeli

topuz modeli

Gelelim uygulama safhasına, burada yapılacak olan, normal topuz modelini yapar gibi saçları toplamaktır ancak tabi ki bir fark var. Her toplama darbesinde, az bir saçı lastiğin dışında bırakmalısınız. Son aşamaya gelindiğinde saçların aslında topuz olduğunu ancak, arada kalan saçların olduğunu göreceksiniz. O zaman işlemin tamamlandığına şahit olacaksınız.