Günümüzde bayanlar saçlarının daha uzun bir görünüme sahip olabilmesi için genel olarak kaynak saç uygulamalarını tercih ediyor. Özellikle de kısa süreler içerisinde dolgun ve uzun bir saç görünüme sahip olabilme imkanı sağlıyor. İnsan vücudunun doğal yapısı gereği tırnak ve saçlarında gibi noktalarda bulunan keratin protein ve aminoasitten oluşan bir madde olarak kullanılıyor.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

 Keratin Kaynak Doğal Bir Ürün mü?

Özellikle de günümüzde tamamen doğal bir yapıya sahip olması bu gibi saç kaynak uygulamaları için en ideal ürünlerin başında gelmesine yol açıyor.

keratin kaynak

keratin kaynak

Üstelik hem saçların bakımı ve sağlığı hem de saçlara uygulanan bakım uygulamalarının başarısı yönünden önemli avantajlar sağlıyor. Hijyenik ve estetik açıdan saç kaynak işlemlerinde kullanılabilecek en uygun ve en doğal ürün olarak öne çıkıyor.

keratin kaynak nasıl yapılır

keratin kaynak nasıl yapılır

 Keratin Kaynak Her Saça Yapılır mı?

Ancak keratin kaynak uygulamalarının her saça uygulanması mümkün değildir. Özellikle de kısa saçlara, çok ince tellere sahip olan saçlara ve seyrek saçlara gibi farklı saç türlerine uygulanması doğru olmaz.

saç kaynak çeşitleri

saç kaynak çeşitleri

Bu neden ile de kesinlikle profesyonel bir destek alınarak bu saç kaynak uygulamasının gerçekleştirilmesi gerekiyor. Atrium Paris Kuaför doğru ve geniş kapsamlı saç analizleri ile uygulamalarını gerçekleştirdiğinden bu alanda önemli bir avantaj sağlıyor.

saç kaynak modelleri

saç kaynak modelleri