Mikro saç kaynak, saç tutamlarının doğal saçlarınıza eklenmesi işlemlerini içerir. Saçlarınıza hiçbir zarar vermeden uygulanan bu mikro saç kaynak uygulaması diğer tüm saç kaynak işlemleri arasında en hızlı uygulananıdır.

kaynak saç modelleri

kaynak saç modelleri

Bayanların saçlarını doğal yollar ile uzatmak istediği süreci kolaylaştıran kaynak işlemlerini profesyonel kişiler tarafından alırsanız uzun süre boyunca doğal saçlarınız gibi kullanabileceğiniz sağlıklı saçların sahibi olursunuz.

Mikro Saç Kaynak Faydaları

Mikro saç kaynağı uygulanan saçlara fön çekebilir, bakım ürünleri kullanabilir ve boyama işlemleri yapabilirsiniz. Deniz ve havuza girebilir, güneş ışınlarından da etkilenmezsiniz.

mikro kaynak

mikro kaynak

Saçlarınız tamamen sağlıklı ve dolgun bir görünümü doğallık içerisinde alır. Böylelikle dışarıdan bakıldığı zaman saçlarınıza herhangi bir işlem uygulandığı kesinlikle belli olmamaktadır.

saç kaynak çeşitleri

saç kaynak çeşitleri

Doğal ve sağlıklı bir görünümü kazanabileceğiniz saç kaynak uygulaması yaptırmak istiyorsanız bu konuda eğitim almış olan ve saç kaynağı için 1. sınıf malzeme ile birlikte profesyonel ekipmanlar kullanan Atrium Paris Kuaför salonundan hizmet alabilirsiniz. Atrium Paris Kuaför salonunda yaptıracağınız saç kaynaklarını uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.