Dünyada uygulanan son tekniklerden biri olan mikro kaynak ülkemizde deneyimli ve usta birçok kuaför tarafından uygulanıyor.  Mikro kaynak saç tekniği, ince tutamlar halinde eklenen çok özel bir saç kaynak tekniğidir ve yapılışı şeffaf kapsül granüllerinin ısı ile eritilerek saçların tutturulması esasına dayanır.

mikro kaynak

Mikro kaynakta eklenen tutamlar ince ve hafif olursa kullanıcı için daha avantajlı ve pratik olur. Ayroca bu kaynak tütündeki tutamlar diğerlerinden daha incedir. Bu ve bunun gibi yüksek kaliteli materyaller kullanılan mikro kaynak kullanıcısına 9 aya varan kullanım imkanı veriyor.

mikro kaynak

Mikro Kaynak Saç Avantajları

Daha doğal bir görünüm sağlayan mikro kaynak saçlar toplandığında dahi belli olmaz. Hatta saçlarınıza dışardan dokunulduğunda bile hissedilmezler.

mikro kaynak

Bu nedenle de çok raha bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm saç tiplerine uygulanabilen bu yöntem çok kısa saçlı kişilere de yapılabiliyor. Ne takılırken ne de çıkarılırken herhangi bir acı hissetmezsiniz. Ve saçınıza asla zarar vermez. Kısacası saç kaynak yaptırma fikri olanlara önerimiz mikro kaynak.