Saçların daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlayan saç kaynak yöntemleri ile her zaman kendinizi daha güzel hissedeceksiniz. Saçlarınıza kaynak yaptırdıktan sonra istediğiniz gibi kendi şeklinizi vererek farklı görünümler elde edebilirsiniz.

kaynak

kaynak

Kaynak Saça Şekil Vermek

Saçlarınıza kaynak yaptırdıktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz. Saçların kaliteli şekilde kaynak ile yapılmış olması çok önemli. Saçlarınızı boyatabilir ya da istediğiniz şekilde röfle de yaptırabilirsiniz. Kuaförde saçınıza fön çektirebilir ya da farklı şekillerle kendinize daha güzel görünüm yaratabilirsiniz. Saç kaynağı yaptırırken tek dikkat edilecek nokta saç kaynağında kalitenin iyi olması. Piyasada uzman olmayan birçok kişi bulunur. Saç kaynağında mutlaka profesyonel kadrolarca çalışmalısınız.

kaynaklar

kaynaklar

Profesyonel bir çalışma ile saçlarınız çok doğal bir görünüme kavuşacak. Denize rahat girebilir ya da isterseniz istediğiniz şekli vererek kullanabilirsiniz. Kaynak saçta özellikle kaynak saç kaliteliyse istediğiniz şekli rahatça verebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Atrium Paris Kuaför olarak en kaliteli saç kaynağı saçlarınıza uygulanır. İstediğiniz saç şeklini modern yöntemlerle kullanabilirsiniz.