Eğer yakın zamanda siz de kaynak saç ile tanışmak ve uzun saç hayalinizi gerçekleştirmek düşüncesindeyseniz, kaynak saç hakkında merak ettikleriniz her gün artıyor demektir. Sorularınızın bir bölümünü yanıtlayalım. Öncelikle sizin saçlarınıza uygun kaynak yöntemini nasıl belirleyeceğiniz hususundan başlayalım. Bu konuda saç yapınızdan ziyade beklentilerinizi düşünmenizde fayda var.

Kaynak Sac Hakkinda Merak Ettikleriniz

Kaynak Sac Hakkinda Merak Ettikleriniz

Saç Kaynak Yöntemlerinden Hangisi Seçilmeli?

Kaynak sonrası tüm saç modellerini uygulamak istiyorsanız mikro saç kaynak ya da görünmez saç kaynak yöntemlerini seçin. Eğer saçlarınız çok kısaysa yine tercihiniz mikro saç kaynak olmalıdır. Kaynak saçlarınızı ne kadar süre kullanabileceğiniz ise tamamen hangi kaynak yöntemini seçtiğinize bağlı olarak değişir. Deneyimli bir uzman tarafından yapılan kaynak her daim daha uzun süre kullanım şansı tanır.

Kaynak uygulamasının saçlarda dökülmeye neden olduğu ise gerçeği yansıtmıyor. Kaynak yaptırmanız kesinlikle saçlarınızda ekstra bir saç dökülmesine neden olmaz. Fiyat konusu da en çok merak edilen hususlar arasında yer alıyor. Ancak kaynak işlemi için ne kadar ödeme yapmanızın gerektiği, hangi saç kaynak merkezini seçtiğiniz, saçın kalitesi ve gramı, kaynak saç yöntemi ve pek çok hususa göre değişir.

Kaynak Sac Hakkinda Merak Ettikleriniz

Kaynak Sac Hakkinda Merak Ettikleriniz