Bazı bayanlar günlük yaşamlarında sıra dışı ve göz alıcı görünmeye çalışırlar ve bu farkı yaratmak içinde en çok saç bakımı ve modeli tercih edilir. Bunu yapmak için yapılan birçok yöntem vardır, bunlardan birisi de saça yapılan kaynak işlemidir.

halka saç kaynak

halka saç kaynak

Bilinen ve tercih edilen yöntemlerden olan halka kaynak, güzellik salonlarında bayanların yaygın olarak saçlarına uygulattıkları sıkıştırma yöntemiyle yapılan kaynak modelidir.

Halka Kaynak Yaptırırken Dikkat Edilecek Hususlar

halka kaynak modelleri

halka kaynak modelleri

Yapım ve söküm aşamasında son derece dikkat gerektiren halka kaynak modeli, birden fazla takılıp sökülebilen kaynak modelidir. Saç kaynağı modelinde saçın durumu da önemlidir. Halka kaynak uygulamasında kişinin saçının kalın telli olması gerekir, çünkü halka kaynak bu tip saçlar için uygundur.

halka kaynak

halka kaynak

Saç kaynak uygulaması tecrübe gerektiren bir saç uzatma yöntemi olduğu için uygulama yapacak kişinin de konusunda maharet sahibi olması gerekir. Kullanım olarak son derece yaygın olan halka kaynakta, kopma problemi yaşamamak için kaynak konusunda uzman desteği alınmalıdır. Saça halka kaynak uygulaması sonrasında saçlar daha dolgun bir görüntü kazanarak şıklığınıza farklı hava katmış olursunuz.