kaynak saç

kaynak saç

Saç kaynak uzantıları, doğal saçlarınıza anında uzunluk veya ekstra hacim kazandırmak için mükemmeldir ama ya ince telli, narin saçlarınız varsa? Saç kaynak yaptırmak kendi saçınıza zarar verebilir mi? Saçınızın ince telli olmasına karşılık saçınıza daha fazla zarar vermeden bu sorunu düzeltmek için saç kaynak kullanabileceğinizi biliyor musunuz? İnce saçlı kadınlar için tasarlanmış yepyeni bir saç uzatma tekniği var.

Mikro Bant Saç Kaynak Nedir?

Mikro saç uzatma bantları, nispeten daha yeni bir tekniktir. İnce veya seyrek saçlı kadınlar için işlevseldir. Saç uzantıları, doğal saçlarınıza şeffaf özel bir bantla bağlanır (kendi saçlarınız arasında sandviçler gibi yapıştırılır) ve sırayla 4-5 cm genişliğinde bölümler halinde uygulanır. İncelmiş, hassas saçlar için bant saç kaynak, çok avantajlıdır ve neredeyse en iyi çözümdür.

Popüler olan boncuk veya halka kaynak, ince saçlar için çok uygun değildir, saça tutunmak için çok hantaldır. Mikro bant kaynak için kullanılan bantlar ince ve hafiftir, tutkal veya ısıl işleme ihtiyaç duymaz, hiçbir alet veya kimyasal gerektirmez. Saç kaynak uzantıları saçtan çıkarılmak istenildiği zaman özel solüsyonu ile kolaylıkla çıkarılabilir. Saç bu yöntemde asla zarar görmez.