Gorunmez Sac Kaynak

Gorunmez Sac Kaynak

Saçların kısa sürede daha gür görünmesine destek olmanın yanı sıra daha sağlıklı ve canlı olmasına da yardımcı olan saç kaynak uygulamaları birçok farklı kuaför işlemini de size sunar. Bunun içinde saçına boya ya da açıcı kullanmak istemeyenler için olan farklı renk saç ekleme seçenekleri de yer almaktadır. Bunun yanında saç kaynak işleminde özellikle arka dip kısımdan yapılan işlemler ile daha uzun saçlara da sahip olmanız sağlanır.

Saç kaynak uygulamaları arasında yer alan görünmez saç kaynak adından da anlaşılacağı üzere saç kaynak görüntüsünün belirgin olmadığı kaynak işlemidir. Saç kaynak uygulamalarında sunulan son teknoloji olan işlemde çok ince olan saç tutamları şeffaf özel jel kullanımı ile eklenir.

Görünmez saç kaynak uygulamasında jel ısıtılarak saç diplerine oldukça yakın mesafede eklenir. Diğer kaynaklara göre uygulama biraz daha uzun sürmektedir. Fakat jelin yakın mesafeden uygulanması hem daha uzun süre saç kaynağını kullanmanıza olanak sunar hem de çok kısa saçlarda bile işlemin yapılabilmesini sağlar.

Görünmez Saç Kaynak Uygulamasında Neye Dikkat Etmeli?

Saç kaynak uygulamaları arasında yer alan görünmez saç kaynak uygulaması son teknoloji ile hazırlanan bir çalışma olup adından da anlaşılacağı gibi belirgin olmayan bir kaynaktır. Görünmez saç kaynak uygulamasını yaptırırken özellikle konusunda uzman ve deneyimli bir personelden yararlanmanız önerilir. Saç diplerine oldukça yakın bir mesafeden yapılacak olan işlemde çok ince tutamlar detaylı ve planlı olarak yerleştirilir.

Sadece konusunda uzman ve deneyimli bir personelden yararlanmanız değil ayrıca kullanılacak olan malzemenin de kaliteli olması önem taşır. Bu sebep ile saç kaynak uygulamanızı yaptırırken tercih ettiğiniz salon seçimine dikkat ederek buna göre işlem yaptırmanız kullanım avantajlarını da elde etmenize destek olacaktır.