Küçük yaşlardan beri evliliğin hayalini kuran gen kızlar o büyü gün için hazırlıklarını yıllar öncesinden yapmaya başlarlar. Özellikle gelinlik ve saç şekli konusunda zaman zaman sorunlar yaşayan bayanlar kendilerine uygun olan saç modellerini seçmek için zorlanabiliyor. Yüzünüze giden rengi ve modeli seçmenin yanı sıra yapacağınız gelin başı modelinin gelinliğinizle de uyumlu olması gereklidir.

gelin başı

gelin başı

En Güzel Modeller İçin;

Yaz gelini iseniz ve kır düğünü istiyorsanız saçlarınızın her zaman açık ve kır çiçekleri ile bezenmiş olması sizi daha masum bir hale getirecek, en özel gününüz de unutulmaz anlarınıza şahit olabilirsiniz. Gelin başı özveri ve uzun uğraşlar isteyen bir modeldir. Gece boyunca sürekli ayakta olan gelinin saçları daima sabit ve hoş görüntüsünü yitirmemelidir.

gelin başı modelleri

gelin başı modelleri

Bunun içinde konusunda uzman kişiler tarafından saçların yapılması en önemli unsurdur.Birbirinden güzel modellerle sizde gece boyunca kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Kuaförünüzün size sunduğu çözüm önerilerini mutlaka dinleyin, size uygun model konusunda da önceden araştırma yapmayı ihmal etmeyin.