Bayanların saçlarına olan düşkünlüğü zamanla çeşitli metotları da beraberinde getirdi. Bayanlar saçlarını seviyor ve güzelliklerinin de en önemli kısmı olarak nitelendiriyor. Fakat her bayanın saçı doğuştan güzel olmuyor. Ya da güzel olanların saçı da bir yerden sonra çeşitli nedenler ile bozuluyor. Bu noktada çare Virgin saç olarak gösteriliyor.

kaynak saç modelleri

kaynak saç modelleri

Saç kaynak birçok bayanın kullandığı bir yöntemdir. Kadınların geneli de saç kaynakta virgin saçı tercih ediyor. Genç bir bayanın doğuştan uzayan ve kimyasal ile birleşmemiş daha önce hiç boyanmamış saf halindedir. Saçta herhangi bir boya olmadığı için daha sonra istendiği üzere boyanabilir. Gerçek saç olması da önemli bir avantajdır. Çünkü saç kaynak yapıldığında karışmaz.

saç kaynak modelleri

saç kaynak modelleri

Zor Bulunan Bir Saç

Özelliklerine bakıldığında yumuşak bir yapıya sahip olduğunu anlayabiliyoruz. Ayrıca bakımlıdır. Virgin saç hoş ve parlak bir görünüm kazandırır. Ayrıca bulunması da zor olan bir saç tipidir. Her anlamda kaliteli ve güzelliğinize güzellik katacak bir saç modelidir. Yaklaşık 2 yıl kullanabilme imkanınız vardır.