Kadın olmak zor zanaat. Kadın olmanın hangi yaşta olursa olsun, kendine has ritüelleri var. Kılığı, kıyafeti. Saçı, başı ve tüm bunlar arasında gerekli olan ahengin yakalanması. Saçlar bu işin en önemli püf noktalarından.

halka saç kaynak

halka saç kaynak

Moda denen kavram saçlara da yansıdığından saçlarda da ani değişiklikler olabiliyor. Örneğin pat diye uzayabiliyor ya da aralara yeşil balyaj atmak gerekebiliyor. Böylesi bir durumda kadınların en ciddi kurtarıcı ise tabi ki saç kaynak.

Saç Kaynak Türleri

Ama saç kaynak konusu oldukça kapsamlı bir konu ve farklı ülkelerden farklı biçimlerde doğan saç kaynak türleri var. Bunlar temel olarak şunlar ;

halka saç kaynak modeli

halka saç kaynak modeli

  • Keratin kaynak
  • Mikro saç kaynak
  • Mikro jel kaynak
  • Görünmek kaynak
  • Halka yani boncuk kaynak

Halka Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Halka saç kaynak nedir sorusuna verilebilecek en basit yanıt adından da anlaşılacağı üzere halka denen kapsüller ile saç kaynak yapılmasına verilen isim. Kolayca takılıp sökülüyor ve kişinin kendi doğal saçları asla zarar görmüyor.

halka saç kaynak uygulaması

halka saç kaynak uygulaması

Ama olayın bir de ekonomik boyutu var. Burada önemli olan ucuz halka saç kaynak yaptırma ve kaliteden asla ödün vermeme durumu. Bu yüzden iyi merkezden en uygun hizmeti alabilmek son derece önemli.