Dünya da olduğu gibi ülkemizde de dış görünüşlerinde farklılık yaratmak isteyen kadınların yaptırdıkları saç kaynak uygulamalarında da birçok yenilikler göze çarpar. Bu kaynak uygulamaları içerisinde son dönemlerde en popüler olan kaynak tiplerinden birisi de tress saç kaynak olmuştur. Tress saç kaynak işlemi diğer kaynak işlemlerine göre kısadır.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Kısa Dönemli Saç Kaynağında Tress Kaynak

Kısa olmasından kaynakları olarakta tress saç kaynak fiyatları diğer kaynak türlerine göre oldukça cazip olup, her kadının yaptırabileceği kaynak türüdür. Çok fazla incelik ve işçilik gerektirmediği için kadınlar tarafından birçok zaman memnuniyetsizlikle karşılaşılan bu uygulama genelde ilk kez saç uygulaması yaptıracak kadınları deneme amaçlı olsa da tercihleri arasında yer alan kaynak tipidir.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Saçlara uygulanacak tress kaynak saç uygulamasında saçın uzunluğu ve dolgunluğu genelde önem arz eder. İstenen uzunlukta kaynak saç uygulaması ise farklı fiyat uygulamaları göze çarpar. Yaklaşık 4-5 boncuk ile saça monte edilen tress kaynak saç 15 ve ya bir aylık kullanım imkanı sağlar. Bu nedenle de kısa dönemli kullanımlar için çok ideal bir kaynak saç tipidir.