Bakımlı olmak dış görünüşünüze verdiğiniz önemi gösterir. Saç bakımı nasıl olmalı ve neler uygulamalıyız. Saçları ilk olarak dış çevrenin olumsuz şartlarından mutlaka korumalı ve önlemler almalıyız.

Saç bakımında günlük ve haftalık bakımlar yapılmalı. Günlük bakımlarda saçlar için geliştirilmiş doğal spreyler uygulanarak saçlara canlılık sağlanmalı. Haftalık bakım maskeleri de aynı şekilde düzenli uygulanmalı.

Sağlıklı saçlar

Sağlıklı saçlar

Saç Bakımı İle Saç Kökleriniz Canlansın

Saçlarınıza sık jöle kullanıyorsanız bunları her gün temizlemelisiniz. Saçlarınıza badem yağı ya da zeytinyağı ile yapılan kürler saç diplerinin nemlenmesinde etkili.

Saçlarınıza aylık bakım uygulamak için ilk olarak saçlarınızın kırıklarını düzenli aldırmanız gerekir. Saçların gür görünmesi için düzenli ve sağlıklı beslenmekte gerekli.

Bakımlı saçlar

Bakımlı saçlar

Yaz sezonunda deniz ve kumun etkisi ile saçlar yıpranır. Yazın özellikle saç boyası kullanmamaya çalışın. Saç kınası saç diplerini beslediği bilinir.

Saç kınası uyguladığınız zaman üstüne boya yapılmayacağını bilin. Saçlarınızın düzenli kırıklarını aldırmanız sonucunda saçlarınız daha güzel uzayacak ve saç dipleriniz de zarar görmeyecek.
.