Uzun yıllar bekleyerek uzun saçlara sahip olmak isteyen bayanların gözdesi olan saç kaynak yöntemleri, tüm dünyada yaygın olarak kullanıla uygulamalar arasında yer alır. Özellikle sabırsız olan ve birkaç saat içerisinde uzun saçlara sahip olmak isteyen bayanlardan iseniz saç kaynak yöntemleri tam da size hitap ediyor demektir. Peki, saç kaynak ne kadar sürer, saça zararı var mıdır, bakımı nasıl olmalıdır? İşte tüm sorularınızın cevabı…

saç kaynak süresi

saç kaynak süresi

Saç Kaynak Yapımı

Birbirinden farklı saç kaynak modelleri arasında saçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı seçtikten sonra uzun saçlara kavuşmanıza saatler kalmış olacak. Uzman kişiler tarafından yapıldığı takdirde saatler içerisinde tamamlanan saç kaynak uygulaması hayalleriniz ve sizin aranıza giren zamanı en aza indirir.

kaynak saç süresi

kaynak saç süresi

Saç kaynak yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey ne kadar süre sonrasında çıkaracağınızdır. Saç canlı olup sürekli uzama eylemi içerisinde olmasından dolayı bir süre sonra saç kaynaklarının yenilenmesi gerekir. Bu yüzden takıldıktan sonraki en fazla 6 ay içerisinde değişim yapılmalı ve doğal saçın dinlenmesi için çıkarma işlemi yapılmalıdır. Saç kaynak konusunda kaliteli hizmet almak için Atrium Paris Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.