Kısa saçlı hanımları iki üç saat içinde uzun saçlı hale getiren ve bir anda değişmelerini sağlayan kaynak saç uygulaması yaptırdıktan sonra ailenizi, sevdiklerinizi, çevrenizi bir anda şaşırtacaksınız. Çünkü dış görünüşünüz bir anda bambaşka bir havaya bürünecek. Ama ustalık isteyen bu uygulamayı işinin ehli kuaförlere yaptırmakta fayda var.

Başta profesyonel bir kuaför seçerseniz daha sonra hiç sorun yaşamazsınız. Özellikle İstanbul gibi kalabalık nüfusa sahip şehirlerde kuaför salonu da çok sayıda. Fakat her işte olduğu gibi bu meslekte de kalite ve ustalık farkı zamanla ortaya çıkıyor.

Mikro Sac Kaynak

Mikro Sac Kaynak

Mikro Kaynaklar Görünmeyen Kaynaklardır

Saçlarınızı kaynak yaparak uzattırmak istediğinizde akla gelen sorulardan biri kaynak yerlerinin görünüp görünmeyeceğidir. Mikro kaynak uygulamaları bu riski ortadan kaldırdı. Usta bir elin yapacağı mikro jel kaynak uygulaması ile asla böyle bir sorun yaşamazsınız, saçınızdaki kaynak yerleri görünmez.

İşte bu el Paris Atrium Kuaför Salonu’ndadır.  İstanbul’da görünmez saç kaynak uygulamaları yıllardır bu salonda güvenle uygulanmaktadır. Zaten orada müşteri değil, güzel saçlı bir misafirsiniz.

Mikro Sac Kaynak

Mikro Sac Kaynak