Diğer saç uzatma yöntemlerinden farklı olarak görünmez saç kaynak, doğal saçınızla uzatma saçların inanılmaz bir şekilde bütünleştirildiği nano teknolojisine dayanır. Mikro ölçekteki bu sihirli sıcak füzyon işlemi, oldukça ilgili ve iyi eğitimli bir profesyonel gerektirir bir yöntemdir. Prosedürün kendisi, uzantıya eklenecek silikon kaplı bir keratin U ucu bağ ile başlar. Kaynak saç uzatma daha sonra özel bir ısı aleti yardımıyla saçınızın ucuna bağlanır.

Silikon kaplama, temel olarak saçınızı ısı hasarından korur. Ortalama 6 saatte bitirilen görünmez nano saç kaynak, uygun bakım ile yaklaşık 6 ay boyunca saçınızda kalabilir. Bağlarda keratin kuruduğundan, uzantıların nereye eklendiğini gerçekten göremezsiniz. Doğal saçlarınıza mükemmel uyum sağlar. İstediğiniz gibi renklendirebilir, şekillendirebilir, kendi saçınızdan farksız olarak kullanabilirsiniz.

Görünmez Saç Kaynak Fiyatları

İyi bir sonuç için çok ucuz görünmez saç kaynak fiyatları içeren reklamlarını gerçekten görmezden gelin. Makul seviyede fiyatlar ve malzeme kalitesini araştırın. Kullanılan saç kaynak uzantıları ve diğer malzemelerin kalitesi düştükçe görünmez saç kaynak fiyatları da düşer. Fakat mikro nano görünmez kaynak yaptırmak istiyorsanız, son derece eğitimli profesyoneller bulmanız gerekir, çünkü doğru şekilde yapılmazsa saçınıza ciddi zararlar verebilirsiniz.