En Popüler Gelin Saç Uzatma Yöntemi: Klipsli Eklentiler!

Birçok gelin çıt çıt ya da postiş de denilen klipsli saç eklentilerini tercih eder; çünkü zor bakım koşulları gerekmez; daha uzun saçlar istediğinizde klips eklentileri eklemeniz ve işiniz bittiğinde kaldırmanız yeterlidir. Ayrıca çok fazla renk, uzunluk ve kalite arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Bu nedenle saç renginiz için bir eşleşme bulmak kolaydır, eğer bir şekilde mükemmel bir eşleşme bulamazsanız, bu insan saç uzantıları boyanabilir.

gelin-basi-sac-modelleri-28-300x225

Klipsli Eklenti Kullanım Önerileri

Klipsli eklentiler uzantıları yerinde tutmak için kullanılan metal taraklar nedeniyle gün boyu ağır hissettirebilir, ama sadece düğün günü için daha uzun ve gür saçlarınız olsun istiyorsanız bunlar mükemmel bir çözümdür.

Klipsli uzantılar nihai esneklik sağlar. Dilediğiniz kadar ekleme yapabilirsiniz ve özenle kullanıldığında yıllarca kullanılabilir. Kendiniz takmaya çalışırsanız parçaların gizlendiğinden emin olarak onları doğru bir şekilde uygulamak zor olabilir. Bir profesyonel tarafından uygulanması iyi bir fikirdir. Maksimum 30 dakikada saç uzatma işleminiz tamamlanabilir.

Klipsli saç eklentilerini çıkartmak çok kolaydır. Çıkarıldıktan sonra, uzantıları dışarı fırçalayın ve onları sağlıklı ve parlak görünmesini sağlamak için küçük bir miktar Argan yağı ilave edin. Bir sonraki kullanıma kadar kutularında saklayın.