Erkek ya da kadın fark etmez, her iki cinsin de istekleri farklıdır. Erkeklerin genelinde, esmere olan tutku herkesçe bilinir. Kadınlarda da durum bundan farklı değildir. Erkekler sahip oldukları saç rengine, ten rengine pek fazla takılmazlar. Ancak kadınlar öyle değildir. Onlar için varsa yoksa güzellikleri, başka hiçbir şeyin önemi yoktur.

doğal yöntemler

doğal yöntemler

Bayanların İştahı Kabardı

Burada sarışın olmak, bayanların genelinde ki temel amaçtır. Sarı saç, bizi olduğumuzdan daha güzel ve daha özen gösteriyor gibi bir inanış söz konusudur. Bu inanış, bu aşamada farklı arayışlarında kapısını açtı. Ortaya çıkan yeni durumda sarışın olma formülleri konuşulmaya başlandı. Bu formüller kozmetik dünyası tarafından da sürekli dillendirilince, bayanları iştahı kabarmış oldu.

saç açma yolları

saç açma yolları

Burada ilk akla gelen kavram, mevcut saçları spreyle sarı hale getirmek olur. Bu kalıcılıktan uzak bir durumun ortaya çıkmasını sağlar. Bir diğer yöntem ise, en bilindik yöntem olan papatya suyudur.  Saçlarınızı papatya suyuyla yıkayarak, saçlarınızın renginin açıldığına tanıklık edeceksiniz. Bir diğer yöntem ise, şampuan ile yıkayarak saçları açma yöntemidir. Yöntemler farklı olsa da, amaç sarışın olmak için mücadeledir.