Saç kaynak uygulamaları geçmişe nazaran oldukça ilerlemiş olan teknoloji sayesinde dışarıdan bakıldığında belli olmayan özelliğe kavuştu. Doğal görünümlü uzun saç kaynak uygulamaları sayesinde hem dilediğiniz saç uzunluğuna kavuşabilir hem de dilediğiniz an eski saç boyunuza söküm işlemi sayesinde dönüş yapabilirsiniz.

saç kaynak

saç kaynak

Özellikle özel gün ya da davetler öncesinde bu uygulamayı yaptırarak farklı bir görüntü yaratmanız mümkün. Saç kaynak uygulamasını aralara yaptırarak tamamına hükmedebileceğiniz gibi ense bölümünden yaptırarak katlı bir saç modelli görüntüsü de elde etme imkânınız var. Son derece kullanışlı olan saç kaynak uygulaması saç tonunuza en uygun renkte seçilerek fark oluşumunun da önüne geçilir.

Saç Kaynak Uygulaması ile Röfle

Saç kaynak uygulaması sayesinde uzun saçlara kavuşmanın yanı sır oldukça doğal olan bu uygulama ile saçlarınıza renk de katabilirsiniz.

kaynak saç modeli

kaynak saç modeli

Röfle uygulaması yaptırmak isteyip saçlarının yıpranmasından çekinen bayanların en çok tercih ettikleri yöntem ise saç kaynak uygulaması yaptırmaktır. Bu sayede renk ya da gölge işlemi saçlara katılarak oldukça hoş görüntü yakalayabilirsiniz.