Saçlarınıza doğal ve uzun görünüm vermeniz artık çok kolay. Doğal görünümlü ucuz saç kaynak yöntemi ile kısa sürede canlı saçlara kavuşacaksınız. Doğal saç kaynak yöntemi uyguladığınız zaman saçlarınız kendi saçlarınız gibi görünür. Kimse saç kaynak olduğunu anlamaz.

saç kaynak

saç kaynak

Saç Kaynak Modelleri ve En Uygun Fiyatları

Saç kaynak yöntemleri farklı şekillerde uygulanır. Mikro kaynak, boncuk ya da çıt çıt yöntemleri gibi değişik metotları bulunur. Saç dipleri zarar görmeden kısa sürede uygulanır ve saçlar kısa sürede doğal bir görünüme kavuşur. Kötü hava şartlarından kesinlikle etkilenmez. Denize rahatlıkla girebilirsiniz.

saç kaynak modeli

saç kaynak modeli

Saç dipleri zarar görmez ve kısa sürede saçlara uygulanır. Modern teknikler ve özel makinesi ile saçlara uygulanan kaynak yöntemi ile sağlıklı ve doğal saçlara kavuşma imkanı. Kendinizi genç ve güzel hissedeceksiniz. Saç kaynak yöntemleri farklı olduğu için saç kaynaklarının saçta kalma süreleri değişir. Silikon ile yapılanlar daha dayanıklıdır. Boncuk kaynak ise silikon olmadığı için istediğiniz zaman çıkarılıp takılır. Saç kaynak yöntemleri ile her zaman modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.